"Схильні до всякої мерзоти": журналіст знайшов яскраве опис росіян

"Схильні до всякої мерзоти": журналіст знайшов яскраве опис росіян
Колаж РБК-Україна

Він згадав слова датського дипломата

Російський журналіст Олександр Тверській яскраво описав жителів РФ. На своїй сторінці в Facebook він пригадав слова датського дипломата Якоба Ульфельд. У ХVI-му столітті він описав методи ведення переговорів, які характерні для росіян.

"Як поводяться ці варвари, ти можеш зробити висновок навіть з того, що все, що б вони не говорили, вони вважають непорушним і твердим, більш того, вони при переговорах не дозволяють заперечувати себе і діють в своїх інтересах, розглядають тільки те, що пропонують самі; а якщо запропонують що-небудь, що їм не подобається, вони говорять, що це дурниця і не має ніякого відношення до справи. Крім того, вони хитрі й виверткі, уперті, свавільні, ворожі, недружелюбні, порочні, щоб не сказати безсоромні, схильні до всякої мерзоти. Вони вважають за краще вико вать насильство, а не розум. Повір мені, вони відмовилися від усіх чеснот", - процитував Ульфельд Тверській.

"Вгадайте, про які варварів мова. І змінилося щось в способі життя і думок за 500 років у цих варварів", - додав журналіст.

"Схильні до всякої мерзоти": журналіст знайшов яскраве опис росіян

Скріншот поста (facebook.com/TverskoyAA)

До речі, російський актор поскаржився на співвітчизників.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся