ua ru

"Добкін швидше зав'яже з наркотою": соцмережі обговорюють резонансну заяву Ганапольського

"Добкін швидше зав'яже з наркотою": соцмережі обговорюють резонансну заяву Ганапольського Фото: Матвій Ганапольський (rian.com.ua)

Гучну заяву Матвія Ганапольського, що стосується прийняття закону про україномовні квоти в телеефірах, обурила користувачів соціальних мереж

Відомий ведучий Матвій Ганапольський припинить роботу в українських ЗМІ, якщо будуть введені квоти на українську мову в телеефірах.

"У ту хвилину, коли хтось підійде до мене, навіть Порошенко, і вкаже, на якій мові мені розмовляти в моєму ефірі з моїми глядачами, це буде останній день моєї роботи в ЗМІ", - сказав Ганапольський.

Він також додав, що жодна країна у світі, крім Канади, не може собі дозволити дати вказівку - ви повинні говорити тією чи іншою мовою. А українська нація, на його думку, перш за все, двомовна.

До речі, заяву Ганапольського викликало хвилю гніву у користувачів соціальних мереж. Правда, деякі українці вважають, що відомому радіоведучому, який "вибрав "ватну" квоту", не місце в нашій країні.

Так, відомий журналіст Віталій Портніков назвав реакцію ведучого на українські квоти в ефірі "нехтуванням", підкресливши, що Матвій Ганапольський досконало володіє українською мовою.

"Небажання користуватися в ефірі мовою, якою ти досконало володієш, я можу пояснити тільки зневагою. Чи бажанням працювати виключно з аудиторією, ласою до пропагандистських вишукувань", - звернувся Портников до Ганапольського.

Також багато користувачів в грубій формі порадили Ганапольському повертатися до Росії.

Нагадаємо, раніше Лещенко відмовився коментувати слова своєї коханої про депутатів-"дебілах".