ru ua

Скоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвіти

Скоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвіти Фото: Первоцвіти (pixabay.com/ru/users/Natalia_Kollegova)

Пізньоцвіт Анкарський внесений в Червону Книгу

У Херсонській області зацвіли первоцвіти. Ці квіти помічені на ділянці між селом Щасливцеве та Стрілкове. Незважаючи на зиму, квіти вже щосили тягнуться до сонця. Про це повідомляється на сайті Счастливцевської сільради.

"На дворі - лютий, а в полі, за теплої погоди, вже квітнуть весняні квіти. Ось і Пізньоцвіт Анкарський вже прокинувся і стрімко тягнеться до сонечка. Невеликі галявини пізньоцвіту ще можна побачити на незабудованих територіях між селами Щасливцеве та Стрілкове", - повідомляють в прес-службі.

Скоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвітиСкоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвітиСкоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвітиСкоро весна: у Херсонській області розпустилися первоцвітиФото: Первоцвіти в Херсонській області (arabat-rada.gov.ua)

Зазначимо, що ця ніжна і красива квітка занесена в Червону книгу України і зривати її заборонено. На жаль, ці квіти на межі знищення через зміни середовища, викликані забудовою територій, випасом худоби, витоптуванням, зриванням просто так або продажу. Пізньоцвіт Анкарський, як вид, охороняється в Карадазькому природному заповіднику.

Нагадаємо, що синоптик розповіла про погоду на День святого Валентина.