ru ua

"Скотиняка": Ляшко впіймали на кнопкодавстві (відео)

"Скотиняка": Ляшко впіймали на кнопкодавстві (відео) Олег Ляшко (фото: УНІАН)

"Головний радикал" країни "працює" за себе і за того хлопця

Журналісти зловили народного депутата Олега Ляшка за кнопкодавством під час голосування за законопроект №6538 у Верховній Раді. Відповідне відео опубліковано в Twitter-акаунті видання "Чесно".

На відео з зали засідання парламенту видно, що "головний радикал" країни проголосував двічі.

"Вчора під мостом у Раді зловили Ляшка з хвостом на кнопкодавстві. Скотиняка!", - свідчить підпис до ролика.

Зазначимо, що законопроект №6538 передбачає зміни до Законів України щодо підтримки літакобудівної галузі."Скотиняка": Ляшко впіймали на кнопкодавстві (відео)

Скріншот поста (twitter.com/chesno_movement)

До речі, незважаючи на махінації Ляшко, законопроект не набрав достатньої кількості голосів нардепів - всього 221 з необхідних 226.

На сайті Ради зазначається, що з 20 присутніх депутатів від фракції "Радикальна партія" проголосувало 17.

У коментарях користувачі не схвалили протизаконні дії Олега Ляшка.

"Тепер це брехло почало ще й кнопкодавити, крім своєї продажності під час голосування? Просто чудово!" - прокоментувала відео Анастасія Лисенко.

"Скотиняка": Ляшко впіймали на кнопкодавстві (відео)

Скріншот коментарів (twitter.com/chesno_movement)

Раніше народний депутат від "Радикальної партії Андрій Лозовий, якого зловили в Раді на "кнопкодавстві", пояснив свій вчинок.

"Свідомо "кнопкодавив" за заборону російським артистам гастролювати в Україні. "Кнопокодавство" - це погано, але у виняткових ситуаціях вважаю його меншим злом, ніж, якщо б проект закону не прийняли. Голосів в залі критично не вистачало через вкрай низьку дисципліну в парламенті. Важка ситуація в державі вимагає творчого підходу", - написав він.

Також парламентарій додав, що "головний радикал країни Олег Ляшко його дуже лаяв за такий вчинок.

До речі, скандал, який почався з того, як Юлія Тимошенко обізвала Олега Ляшка "бобиком і чихуахуа", отримав своє продовження. На цей раз "головний радикал країни не залишився в боргу і опублікував у себе на сторінці в Facebook фотографію з дуже неоднозначним підписом. Правда, свою відповідь Юлії Володимирівні він написав через тиждень.

"Мої "чіхуахуа" хочуть спробувати юльчину дупу", - підписав знімок Ляшко.