На випадок війни: в Пітері затвердили норму видачі хліба за картками

Фото: У Петербурзі затвердили продовольчі нормативи на випадок війни (flickr.com)
Фото: У Петербурзі затвердили продовольчі нормативи на випадок війни (flickr.com)

Згідно з продовольчим нормативами, жителі Північної столиці РФ під час військових дій будуть отримувати 300 г хліба

За рахунок запасів продовольчої безпеки жителям Санкт-Петербурга гарантують отримання 300 г хліба на добу протягом 20 днів. Таке рішення підписав місцевий губернатор Георгій Полтавченко.

Як пишуть російські ЗМІ, запаси сільськогосподарської продукції створюються з метою забезпечення продовольчої безпеки міста. Вони складаються з "недоторканного" і оперативного резервів зерна - жита і пшениці.

"Відповідно до нової постанови загальний обсяг запасів у найближчі три роки складе не менше 69,7 тис. т. Їх повинно вистачити на півтора місяця постачання 5,2 млн жителів Північної столиці з розрахунку 300 г хлібних продуктів в день. Незнижуваний запас 31 тис. т розрахований на 20 днів отримання петербуржцями того ж 300-грамового пайка", - йдеться в повідомленні.

Також Смольний регламентував проведення моніторингу продовольчої безпеки Санкт-Петербурга. Для цього комітет з розвитку підприємництва та споживчого ринку наказав щомісяця збирати інформацію про роздрібні та відпускні ціни на основні продукти харчування, обсяги їх виробництва та показники якості, запаси сировини та продовольства, тарифах перевізників та інші відомості.

Відзначимо, що кількість хлібного пайка в перші місяці блокади Ленінграда в роки Другої світової війни становила 600 г хліба (для робітників та інженерно-технічних працівників - Прим. ред.).

До речі, у США заявили про високу вірогідність війни з Росією.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся