ru ua

Служба безпеки "Сіріус" пройшла ліцензійну перевірку МВС на "відмінно"

Служба безпеки "Сіріус" пройшла ліцензійну перевірку МВС на "відмінно" Фото: Команда "Сіріуса"

Перевірка була проведена з причини того, що конкурентами корпорації була запущена легенда про "Сіріусі" як про фінансову піраміду, яка лише збирає гроші з клієнтів

На правах реклами

4 жовтня 2016 року відбулася ліцензійна перевірка пультової охоронної компанії "Сіріус". За підсумками перевірки, всі компанії, що входять до складу корпорації, показали відмінний результат.

У зв'язку з дуже швидкими темпами розвитку, служба безпеки "Сіріус" викликала хвилю невдоволення у конкурентів, які, об'єднавшись в боротьбі проти служби, почали використовувати брудні методи конкурентної боротьби.

Служба безпеки "Сіріус" пройшла ліцензійну перевірку МВС на "відмінно"Фото: Компанія "Сіріус" успішно пройшла перевірку і довела, що є лідером на ринку охоронних послуг

Проте компанія "Сіріус" успішно пройшла перевірку і довела, що є лідером на ринку охоронних послуг і працює якісно і надійно.

Служба безпеки "Сіріус" пройшла ліцензійну перевірку МВС на "відмінно"Фото: Співробітники "Сіріуса"

Такий результат служить черговим доказом ефективної роботи компанії, спрямованої на надання тільки якісних послуг своїм клієнтам. Додатковий вага такого результату додає те, що перевірку проводили представники МВС, які є державною структурою, де рівень вимог завжди є високим.

Матеріал підготовлений за підтримки Служби Безпеки "Атлас".