ua en ru

Смілива дев'ятка: електронні декларації поки що здали лише дев'ять депутатів

Смілива дев'ятка: електронні декларації поки що здали лише дев'ять депутатів Фото: Сергій Лещенко задекларував скандальну квартиру (unian.net)

Сергій Лещенко зізнався у придбанні квартири, а Ігор Котвицький - двох курток і пальто

Народні депутати неохоче, але продовжують здавати електронні декларації. На сьогодні таких сміливців виявилося дев'ять. Серед них – такі відомі депутати, як Сергій Лещенко, Єгор Соболєв, Віталій Хомутинник і Юрій Хомутинник, пише Сегодня.

Лещенко задекларував свою нову квартиру в центрі Києва, яка встигла стати предметом скандалу, а Єгор Соболєв подав майже той самий варіант декларації, що і в паперовому вигляді, включивши в неї фінансові гранти Ради Європи (25,8 тисяч гривень) та Національного демократичного інституту (97,4 тисяч гривень).

Лідер групи "Відродження" Віталій Хомутинник зізнався в отриманні 840 тисяч гривень фінансової допомоги від президента косметичної компанії, а народний депутат В'ячеслав Костянтинівський – у продажу прав в компанії по виробництву шкарпеток.

А ось народний депутат Ігор Котвицький в декларації повідомив про іміджеві витрати – придбання двох курток, пальто, костюма і сумки люксових брендів на загальну суму понад 600 тисяч гривень.

У народного депутата від "Батьківщини" Юрія Одарченка несподівано "знайшлася" колекція марок, екзепмляры якої датується 1917 роком, а у депутата з фракції "БПП" Романа Мацоли – земельна ділянка на 304 квадратних метрів у Львівській області та 460 тисяч готівкових доларів.

Сім'я депутата від "Народного Фронту" Ігоря Васюника, як випливає з його декларації, придбала квартиру в Києві площею понад 67 квадратних метрів (перед цим вона вже мала у своєму розпорядженні п'ять квартир, три будинки і два нежитлових приміщення).

Зазначимо, що згідно з законодавством, депутатам та іншим суб'єктам владних повноважень в Україні належить подати свої електронні декларації до кінця жовтня.