ru ua

Смерть на пляжі: у Єгипті при загадкових обставинах помер український ресторатор

Смерть на пляжі: у Єгипті при загадкових обставинах помер український ресторатор Колаж (РБК-Україна)

Чоловік ніколи не скаржився на здоров'я

В Єгипті при загадкових обставинах помер київський ресторатор Валерій Петров. Його смерть настала 11 травня. Про причини смерті нічого не відомо. Його подруга - співачка Алла Медведєва розповіла, що він ніколи не скаржився на здоров'я, пише "Оглядач".

"Два наших друга, ювелір Армандо Шадон і ресторатор Валерій Петров, поїхали відпочивати в Єгипет. 11 травня, як звичайно, вони пішли на пляж. Армандо розповідає, що коли Валера вийшов з моря, у нього на нозі була якась ранка. Вже через хвилину йому стало погано, він впав... Його відвезли в лікарню, намагалися якусь допомогу надати, – але нічого не змогли зробити. Валера помер", - повідомила Медведєва.

Смерть на пляжі: у Єгипті при загадкових обставинах помер український рестораторФото: Валерій Петров (facebook.com-Валерій Петров)

Родичі Петрова ледве добилися дозволу на евакуацію тіла в Київ.

"Три дні домагалися, щоб тіло Валери передали додому. Боялися, щоб не затягнулося і не почався Рамадан, бо тоді взагалі зробити це було б проблематично... Підключили всіх друзів публічних дошкуляли консула, тому що всі ці три дні в консульстві нічого не робили. Казали: треба, щоб родичі звернулися письмово... Ну а якщо у людини немає родичів? Чи він з ними не спілкується?.. Добре хоч, що там, на місці, був наш спільний друг, він там всіх смикав. І після того, як ми пригрозили підключити ЗМІ – у консульстві нарешті заворушилися", - повідомила Медведєва.

Медведєва поскаржилася, що причина смерті так і не встановлено, а якщо б на місці українця був європеєць або американець - так би не було.

Зазначимо, що він володів рестораном в Києві "Петров Водкін Pub&Grill". Судячи по соцмережі Facebook, Валерій ще кілька днів тому публікував фото з відпочинку в Єгипті і радів життю.

Смерть на пляжі: у Єгипті при загадкових обставинах помер український ресторатор

Скріншот (Валерій Петров /Facebook)

Нагадаємо, що в Тбілісі помер відомий радянський актор Баадур Цуладзе. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на кінознавця В'ячеслава Шмирова.