ua en ru

ЗМІ опублікували добірку критичних заяв Трампа про Росії

ЗМІ опублікували добірку критичних заяв Трампа про Росії Фото: Дональд Трамп

Журналісти продемонстрували, що до президентських виборів у США республіканець неодноразово жорстко висловлювався щодо російської політики

Дональд Трамп до участі у виборах часто критикував владу РФ. Про це свідчать його висловлювання, опубліковані CNN.

У березні 2014 року Трамп назвав Росію найбільшою проблемою і великим геополітичним противником Америки.

"Ну, Мітт (Мітт Ромні, кандидат у президенти США в 2012 році - ред.) був прав, коли на дебатах назвав Росію нашою найбільшою проблемою, адже Росія дійсно такою є. Він сказав, що це величезна проблема, і всі сміялися над ним, у тому числі деякі ЗМІ. Вони сміялися, а виявилося, що він абсолютно прав", - сказав Трамп в інтерв'ю Fox and Friends 24 березня 2014 року.

"Якщо подивитися, що Росія робить з Іраном, як вони контролюють ситуацію в Сирії та інших регіонах. Нас викинули звідусіль. Хоча я не говорю, що ми повинні бути там", - додав він.

3 березня 2014 року Дональд Трамп виступив з критикою дій Барака Обами з питання Сирії.

"Подивіться на відповідь Обами і подивіться на те, що насправді відбувається. Росія бере Сирії під свій контроль на 100% і справа там підходить до кінця, тому що втрутилася Росія", - сказав Трамп

"Є багато речей, які ми могли б зробити в економічному плані щодо Росії. РФ не є сильною економікою, і ми багато чого могли б зробити, якщо хочемо вплинути на них", - говорив республіканець.

14 березня 2014 року в ефірі програми "Сьогодні" на телеканалі NBC Трамп заявляв про необхідність ввести обмеження проти Москви.

"Ми безперечно повинні ввести санкції. Ми повинні показати силу. Путін переміг Обаму, а отже і нас всіх. І я просто сподіваюся, що Обама, який не виглядає занадто добре, не буде робити щось дуже дурне і дуже дурне, щоб показати свою мужність. Я просто сподіваюся, що до цього не дійде", - сказав Трамп.

До речі, віце-президент США Байден заявив, що любить українців.