ua en ru

ЗМІ показали історію кохання українського маніяка і росіянки

ЗМІ показали історію кохання українського маніяка і росіянки Колаж (РБК-Україна)

Росіянка закохалася в українського вбивцю

Одружився на 24-річній росіянці пологівський маніяк Сергій Ткач, який відбуває довічне ув'язнення за скоєння близько сотні зґвалтувань і вбивств, і його кохана розповіли про своє знайомство. Відповідний сюжет опублікувала ТСН.

Олена закохалася в підсудного маніяка ще в 16 років, коли побачила його по телевізору під час судового процесу. Потім його шукала і протягом семи років писала листи в різні в'язниці. Вона стверджує, що злочини, які вчинив Ткач, її не бентежать – каже, це не її діти.

До нього в Житомир, де Ткач відбуває покарання, вона приїхала з російського Ярославля. Перше побачення відбувалося у присутності охоронців.

"Через пластиковий бар'єр ми поговорили по телефонній трубці – і все", – каже в'язень.

Далі вони знову вели листування, а вже в наступний раз їх побачення відбулося в окремій кімнаті. Олена завагітніла, потім вони розписалися, і у них народилася дівчинка. Зараз піврічну Лізу виховують батьки Олени в Ярославлі. В Житомир онуку не пускають.

"Вони проти того, щоб ми з чоловіком виховували нашу дитину", - каже жінка.

І на одній дитині сім'я зупинятися не збирається. Сергій упевнений, що нинішня зустріч принесе їм ще одну дівчинку – Катю. А взагалі парочка планує трьох дітей: після Єлизавети і Катерини хочуть сина Петра. А далі – з дітьми на Далекий Схід.

"Де кінчається залізна дорога, озеро Байкал, річка Лена. Поїхати і жити в своє задоволення, виховувати онуків – наскільки вистачить моїх фізичних сил", – мріє маніяк.

Однак плани Ткача навряд чи здійсняться – він засуджений на чотири довічних ув'язнення. Але Олена не бачить в цьому перешкод і за своє щастя збирається боротися.

"Вона готова була найняти спецназ із зони АТО і штурмом взяти житомирського СІЗО", – заявив укладений.

У свою чергу тюремники публічно коментувати цю історію кохання не вирішуються. Не на камеру зізнаються – в ситуації повинні розбиратися психіатри.

Нагадаємо, що з'явилися нові деталі про вбивство випускниці в Тернополі.