ru ua

ЗМІ повідомили про аферу в Україні азербайджанського опозиційного активіста

ЗМІ повідомили про аферу в Україні азербайджанського опозиційного активіста Фото: Фікрет Гусейнлі (facebook.com Fikret.Huseynli)

Деякий час тому Фікрет Гусейнлі був затриманий у Києві

Азербайджанський опозиційний активіст Фікрет Гусейнлі нібито провернув в Україні аферу, обдуривши кілька своїх співвітчизників.

Про це повідомляє видання haqqin.az.

За даними видання, Гусейнлі за відпрацьованою ще в Баку шахрайською схемою запропонував кільком азербайджанцям, які проживають в Україні, переправити їх у Європу і організувати їм там статус політемігрантів.

"За свої послуги він взяв 5 тисяч євро з кожного. Отримавши своє "винагороду", аферист швиденько повернувся в Нідерланди, громадянином якої він є", - пише ЗМІ.

Видання нагадує, що деякий час тому Фікрет Гусейнлі був затриманий у Києві. Його арешт був пов'язаний з порушеною проти нього на батьківщині кримінальною справою за ст. 318 (незаконне перетинання кордону) і 178 (шахрайство) КК Азербайджану. Однак через два тижні після арешту Гусейнлі був відпущений на поруки народного депутата Миколи Княжицького та директора Адвокатського центру в Українській Гельсінській спілці з прав людини Бориса Захарова.

Видання КП в Україні передбачає, що Гусейнлі, ймовірно, користується підтримкою не лише українських народних депутатів, але і окремих представників Міністерства закордонних справ. Журналісти вважають, що інакше активіста повинні були депортувати на батьківщину, де його очікує кримінальна відповідальність за скоєння тяжких злочинів.

Нагадаємо, що помер відомий український активіст і журналіст.