ua en ru

"Смутні часи": дипломат заявив, що РФ "не протягне" і 50 років (відео)

"Смутні часи": дипломат заявив, що РФ "не протягне" і 50 років (відео) Колаж РБК-Україна

Він вважає, що суперництво з Заходом - катастрофічне для Росії

Екс-міністр закордонних справ України, дипломат Володимир Огризко заявив, що для Росії настали "смутні часи", які можуть призвести до розпаду країни протягом кількох десятиліть. Про це він повідомив в ефірі UMN.

"А раз так, для Росії настали "смутні часи"... Радянський союз розпався саме з-за того, що вплутався в гонку озброєнь і продемонстрував свою повну неспроможність економічну, соціальну і політичну. І на тому все закінчилося. Тому, власне, я б не давав і п'ятдесяти років для роздумів про майбутнє Росії", - сказав Огризко.

Він вважає, що США, і НАТО, в тому числі і Німеччина, переходять до "практичних і болючим" для Кремля кроків, прикладом чого є розгром загонів ПВК "Вагнера" в Сирії.

Дипломат підкреслив, що, незважаючи на всі заяви, країни НАТО будуть продовжувати озброюватися, тому що відчувають загрозу з боку РФ.

Огризко зазначив, що нинішня політика адміністрації США своїми активними дейстиями різко відрізняється від нерішучості Барака Обами і його команди.

Дивитися з 26:00

Відео: Володимир Огризко (youtube.com/UMN)

Нагадаємо, що колишній український дипломат, військовий перекладач, відомий ведучий і шоумен Дмитро Чекалкін поділився думками про те, як можуть розвиватися події в РФ через деякі роки.