ua en ru

У РНБО показали модернізацію ЗСУ за останні три роки

У РНБО показали модернізацію ЗСУ за останні три роки Фото: Механізовані підрозділи 92-ї 92-й ОМБР (flickr.com/ministryofdefenceua / © Роман Туровець)

Модернізацію Збройних сил показали у вражаючому відеоролику

В мережі показали вражаючий відеоролик про модернізацію ЗСУ за останні три роки. Відповідне відео опублікував секретар РНБО Олександр Туурчинов в YouTube.

Вражаючі кадри супроводжуються інформацію щодо змін, які відбувалися впродовж останніх років.

"Проти нашої країни ведеться системна і жорстока війна. І для нас з вами немає альтернативи, як перемогти в цій війні, але для цього нам потрібна мобілізація усіх ресурсів у країні. Для цього нам потрібна ефективна взаємодія і координація між усіма складовими оборонного і безпекового блоку країни", - йдеться у анотації до відео.

В РНБО відзначили, що оборонний бюджет України за три роки зріс у 10 разів.

А наприкінці відео відзначається, що Україна фактично є "оборонним щитом Заходу від російської агресії".

Відео: Модернізація ЗСУ за три роки (youtube.com/Turchynov)

Також у ролику повідомляється, що було підвищено бойовий потенціал підрозділів: безпілотні авіаційні комплекси; засоби контрбатарейної боротьби; засоби зв'язку розвідувальної техніки та радіоелектронної боротьби.

Було розроблено і вироблено принципово нове озброєння: наземні радіолокатори ближньої дії, автоматизовані комплекси розвідки та автоматичні гармати, а також протитанкові комплекси.

Згідно даних РНБО, повітряні сили ЗСУ отримали модернізовані МіГ-29, Су-27, Су-25M, Л-39; вертольоти Мі-8, Мі-24; радіолокаційну техніку і засоби зв'язку, а також радіотехнічне забезпечення польоту, було розроблене ракетно-реактивне озброєння.

До речі, бійці, які отримали травми в зоні АТО, змагатимуться за місце в Національній збірній.