ua en ru

"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)

"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото) Фото: Меморіальна плита (facebook.com/pumamgo)

Пам'ятний знак не був нічим закріплений

У Києві знову розбита плита Герою Небесної Сотні. На цей раз зруйнований пам'ятний знак Володимиру Мельничуку. НП сталося 31 жовтня, навпроти Жовтневого палацу. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Назар Приходько.

"Знову в центрі міста. Знову на пам'ятних місцях. Сьогодні, 31жовтня 2017 року, у Києві навпроти входу в Жовтневий палац знищили і розбили меморіальну плиту Герою Небесної Сотні Володимиру Мельничуку! Скільки ще це буде тривати? 5.10.2017 - якась мразина розбила Меморіал Небесної Сотні на однойменній алеї, тепер це. Зате Міністерство Внутрішніх Справ пише про політичні переслідування відносно сина Авакова!" - написав Приходько.

"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)

Скріншот (facebook.com/pumamgo)


"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)

Люди в коментарях припустили, що це сталося в результаті сильного вітру, який вирує в столиці.

"Запитав у охорони. Ніхто не бачив. Камер немає. Хоча не виключаю, що повалило вітром. Пам'ятний знак нічим не був закріплений", - написав Володимир Карпенко.

"Меморіал стояв зовсім без огорожі", - прокоментував Роман Федчук.

"Знову в центрі міста": у Києві розбита плита Герою Небесної Cотні (фото)Скріншот коментарів (facebook.com/pumamgo)

Нагадаємо, що 5 жовтня був зруйнований меморіал Героям Небесної Сотні на Майдані. , Виявився 43-річний уродженець Луганської області, який останнім часом жив в окупованому Росією Севастополі. Для того, щоб вчинити акт вандалізму, він спеціально прибув з Криму. Вандал Юрій Чеканов, який в центрі Києва зруйнував меморіал Героям Небесної Сотні, зараз перебуває в Київському слідчому ізоляторі.