ru ua

"Зігнала злість на дитині": на Прикарпатті мати вбила молотком шестирічну доньку

"Зігнала злість на дитині": на Прикарпатті мати вбила молотком шестирічну доньку Колаж РБК-Україна

Жінка стверджує, що у неї проблеми з психікою

На Прикарпатті мати на смерть забила молотком свою шестирічну дочку. Про це повідомляє ТСН.

Батько дитини не перебуває на заробітках у Чехії і мати була з дочкою одна. Серед ночі вона побігла до сусідів і розбудила їх криком, що вбила дитину, поки та спала.

"Вона стоїть на колінах на сходах. Каже: може, викличемо швидку. Швидка приїхала – вона вже не хрипіла", - розповіла одна із сусідок.

"Донька це побачила, серце схопило – і вона впала. Ще її відкачували, з того страху", - каже ще один очевидець Василь Гайсенюк.

32-річна жінка пояснила свій вчинок тим, що у неї проблеми з психікою. Каже, раніше вже лікувалася, але перед вбивством відчула чергове загострення.

"Вона пояснює: погано стала себе почувати, не могла заснути, ходила з телефоном, відкривала вікна-двері. Перед вбивством вона спілкувалася з чоловіком по телефону. З її слів, він намагався її заспокоїти", - розповіла керівник відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Однак свій діагноз жінка назвати не змогла. Родичі теж поки не підтвердили цю інформацію. Свекруха, дізнавшись про трагедію, злягла з інфарктом, а чоловік все ще за кордоном.

Поліцейські відзначають, що свою провину підозрювана визнала, однак причин та обставин вбивства, з її слів, не пам'ятає.

"Вона вже усвідомила, коли стояла з молотком у руках над дитиною, руки в крові. Ми зараз з'ясовуємо, вона взагалі могла займатися вихованням дитини", - пояснила Бойчук.

Відео: Жінка вбила свою доньку молотком (tsn.ua)

За словами сусідів, медикам жінка розповіла трохи більше.

"Медсестрі сказала, що говорила з чоловіком, щоб він їхав додому на Великдень. А він сказав – ні. І вона зігнала злість на дитині", - говорить одна з мешканок села.

В селі сім'ю вважали пристойною, відхилень за матір'ю раніше не помічали. Зараз жінку затримали і готуються призначити психіатричну експертизу.

Нагадаємо, що в Івано-Франківській області жінку підозрюють у вбивстві своєї семирічної доньки.

Хайп-таксі #11: "Ваше ставлення до Національної поліції" (відео: РБК-Україна)