ua en ru

Сонячно і сухо: синоптики дали прогноз погоди на понеділок

Сонячно і сухо: синоптики дали прогноз погоди на понеділок Фото: Погода (maxpixel.net)

В деяких регіонах буде спекотно

Останній понеділок травня в Україні буде по-літньому теплим і сухим. Синоптики повідомляють, що початок тижня в Україні буде без істотних опадів. Температура повітря, за даними Українського гідрометцентру коливатиметься від +23 до 28 градусів.

На сході країни буде тепло, місцями навіть спекотно. У Луганську і Харкові денна температура становитиме +23 +26 градусів, вночі +7 + 11 градусів.

У Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі та Сумах денна температура повітря складе +24 +27 градусів. Вночі температура опуститься до +9 +11 градусів.

На півдні країни буде спекотно. Денна температура в Миколаєві, Херсоні і Одесі складе від +25 до +28 градусів. Прохолодно буде тільки вночі від +12 до +15 градусів.

У Криму вдень +25 +27 градусів. Вночі +13 +15 градусів.

У західних областях України синоптики прогнозують від +23 до +25 градусів у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях. Нічна температура коливатиметься від +9 до +11 градусів.

На Закарпатті жарко, від +26 до +28 градусів вдень та +11 +13 градусів вночі.

У центральних областях температура повітря становитиме +25 +27 градусів вдень, вночі від +9 до +12 градусів.

Температура повітря в понеділок, 28 травня, в столиці буде високою, від +25 до +27 градусів. Вночі опуститься до +10 +12 градусів. Без опадів.

Сонячно і сухо: синоптики дали прогноз погоди на понеділок

Фото: Карта погоди (meteo.gov.ua)

До речі, синоптик дала прогноз погоди на початок тижня.

Наталка Діденко привітала жителів країни з Зеленою неділею і попередила, що в найближчі дні температура повітря в Україні почне суттєво зростати.

Ймовірність дощів збільшиться у другій половині тижня. Синоптик пообіцяла дощі і грози в західних, північних і центральних областях.

Рекомендуємо подивитись: Топ-10 розвінчаних міфів від Уляни Супрун

Відео: video.rbc.ua