Сумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме Плотницького

Сумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме Плотницького
Ігор Плотницький (Колаж РБК-Україна)

Терорист вказав, що він "вимогливий і чесний"

У мережі "спливло" резюме втік ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. Воно датоване 2013 роком. Про це повідомляє "Обозреватель".

У ньому сказано, що Плотницький проживає на вулиці Ярого 47а в Луганську. Одружений, має сина і доньку.

Крім того, тоді ще не ватажок терористів похвалився знанням двох мов - російської, української. Англійською мовою Плотницький, за його словами, володів тільки зі словником.

Плотницький описав свій трудовий шлях до 2012 року і вказав інформацію про здобуту їм вищу освіту. Згідно резюме, у 1987 році він закінчив Пензенське вище артилеристське інженерне училище ім. Головного маршала артилерії М.Н. Воронова. А в 2008 році закінчив Магістратуру Східно-українського університету ім. Ст. Даля в Луганську. Там він став магістром державної служби.

Цікаво, що стандартними комп'ютерними програмами Плотницький володів на базовому рівні.

А ось особисті якості Плотницького вказані, як "Чесний, комунікабельний, вимогливий, вмію підкорятися".

Сумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме ПлотницькогоСумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме ПлотницькогоСумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме ПлотницькогоСумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме ПлотницькогоСумнівне минуле: в мережі "відкопали" резюме ПлотницькогоСкріншот (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький "склав з себе повноваження глави ЛНР". Про це повідомляє сепаратистський видання "Луганський інформаційний центр".

До "Народної ради ЛНР" надійшла заява Плотиницького про складання з себе повноважень "голови республіки" і його заява про призначення на посаду в. о. глави республіки" Леоніда Пасічника.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся