"Флірт з дияволом завжди закінчується пеклом": Сотник пояснив, чому національність "рускій" стала синонімом агресора

Сотник пояснив, чому національність "рускій" стала синонімом агресора
Фото: Жителі РФ

"Росіяни так захопилися мантрами "переможців фашизму", що навіть і не помітили, як імперський фашизм прокрався до їх сердець"

Сьогодні нерозумно дивуватися, що національність "рускій" стала синонімом агресора, "тупого бидляка". Таку думку висловив відомий російський журналіст Олександр Сотник на своїй Facebook-сторінці.

Сотник зазначив, що коли німецькі війська вторглися на територію СРСР - кожен німець автоматично став для жителів СРСР "фріцем", "фашистом", "нацистом", "гітлеревцем". За словами журналіста, "така природа війни і психологія сприйняття агресора".

"Українці не вторгалися на територію Росії. Це путінські війська увійшли в Крим, це наші "воєнторгівські" "Гради" шарахають на Донбасі, це російський БУК збив цивільний лайнер, це наші спецбригади влаштовували провокації в українських містах, це по нашим телеканалам розповідали про "розіп'ятих хлопчиків" і "засмажених снігурів". Класика загарбницької імперської політики з прожарюванням мізків населенню. І нерозумно тепер дивуватися, що національність "рускій" стала синонімом агресора, "тупого бидляка" і захопленого співучасника, що не думає про розплату і не вірить в її неминучість", - підкреслив Сотник.

 

щоразу, коли виходить опитування з вулиць Москви, слід термоядерна реакція українців. Зрозуміло, що багатьох розсудливі...

Опубліковано Sotnik Alexander 20 лютого 2017 р.

"Колись німці теж не вірили в існування Освенцима, Дахау, Бухенвальда. А ще вони не думали про те, що на Берлін можуть падати бомби. Вони були впевнені: фюрер такого не допустить. Точно так само, як нинішні москвичі відмахуються у відповідь на наші запитання: "Путін розрулить. Поки у нас є Путін - все буде добре!.." Але Гітлер допустив. І на дітей берлінців союзники по антигітлерівській коаліції скидали тонни смертоносних снарядів. Діти не були мішенню. Просто вони разом з батьками, бабусями і дідусями потрапили в зону відповідальності за те пекло, в яке їх фюрер поставив все людство. Багато поплатилися за це власним життям. А потім був Нюрнберг. Шкода - улюблений фюрер не дожив. Встигнувши, щоправда, жбурнути в грубу війни кілька загонів "гітлер-югенд", - написав він.

Журналіст зазначив, що сьогодні "рускій" в Україні сприймається як синонім путінської війни.

"Росіяни так захопилися мантрами "переможців фашизму", що навіть і не помітили, як імперський фашизм прокрався до їх сердець, підкоривши їх душі. Флірт з дияволом завжди закінчується пеклом, але захоплені смертним фліртом не бажають думати про неминучу розплату за сумнівні задоволення. А даремно..." - резюмував Сотник.

До речі, кияни вразили московського журналіста відповідями на питання про війну на Донбасі.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся