ru ua

Сотник висловився щодо 9 травня в Росії

Сотник висловився щодо 9 травня в Росії Фото: 9 травня в РФ (pixabay.com/ru/users/Katy_foto)

Журналіст вважає, що росіяни "закопали коричневий фашизм, а червоний - залишили собі"

Відомий російський журналіст Олександр Сотник висловився щодо святкування Дня Перемоги в Росії. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Гірко, що керівництво країни угробило стільки народу. 42 мільйони... Я не в силах уявити стільки людей. Стільки мертвих людей. Напевно, простіше зійти з розуму, ніж уявити... О, якщо б вони могли сьогодні одночасно щось крикнути - хоча б видихнути те, що видихнули перед смертю... Напевно, сміливо б і цей чортовий парад, і цих самовдоволених онуків з колорадськими стрічками, і карликів на трибунах, і мавзолей з цвинтарем, де валяється головний винуватець їх загибелі - кровопивця Сталін, і кремлівську стіну, в якій замурований прах м'ясника Жукова по фронтовому прізвиську "Катафалк", - написав Сотник.

Сотник висловився щодо 9 травня в Росії

Сріншот поста Сотника (facebook.com/sasha.sotnik)

За його словами, предки сучасних росіян "закопали коричневий фашизм, а червоний залишили собі". Результатом цього стало те, що при владі в РФ зараз знаходяться негідники.

"Наші предки закопали коричневий фашизм. А червоний залишили собі. І він вирує в країні до цих пір. Брязкає по бруківці на Червоній площі... Історично гіркий день. День поразки під прапором перемоги. Світла пам'ять загиблим. Вже вони точно знають, що таке подвиг з відчаю. І будьте прокляті всі, хто під фанфари політичних пройдисвітів оспівує війну", - підкреслив журналіст.

До речі, дивіться, як у Києві відзначили 9 травня.