ru ua

Соціолог розповів, що робить українців нещасними

Соціолог розповів, що робить українців нещасними Фото: Українці (УНІАН)

За його словами, менталітет українців відрізняє надія на те, що завтра буде краще, ніж сьогодні

Більшість щасливих українців проживає в західних регіонах країни. А ось найбільш нещасними виявилися жителі Донбасу. Про це в ефірі радіостанції "Голос столиці" розповів голова експертної ради соціологічної компанії SocioStream AG Олександр Медведєв.

Так, в 2017 році більшість українців відчували себе щасливими — таких майже 60% населення. Найбільша кількість проживає на заході – 68%, далі йде центр — 57%, південь — 51%, і схід — 55%.Єдиним регіоном, де більшість жителів відповіли, що переважно або зовсім не були щасливі у 2017 році, це Донбас. Там щасливих виявилося 27%, а нещасних — 64%. Однак люди сподіваються, що 2018 рік буде краще, ніж 2017.

Соціолог зазначив, що на настрої в суспільстві безпосередньо впливає економічна ситуація в країні.

"За останніми опитуваннями, одна з найголовніших проблем – це зростання цін та інфляційні стрибки в державі, ось це сильно впливає на людей, на те, як людина відчуває, він щасливий або нещасливий. Що помітно ще, все більше стали не довіряти політикам, тому фактор висловлювання політиків та їх впливу на настрої громадян мінімізується, цьому не можна не віддати належне", - сказав він.

Раніше стали відомі регіони, де живуть найщасливіші українці.

Практично у всіх регіонах України, крім Донбасу, мешканці почували себе щасливими або періодично щасливими.