ru ua

Соцмережі засудили звільнення мажору-вбивці Станіслава Толстошеєва

Соцмережі засудили звільнення мажору-вбивці Станіслава Толстошеєва Фото: Станіслав Толстошєєв (facebook.com)

Українські активісти незадоволені дивним рішенням київської прокуратури

У соціальних мережах засуджують закриття кримінального провадження проти 21-річного Станіслава Толстошеєва, підозрюваного у смертельному ДТП на Лівобережній.

Активіст Роман Синіцин вважає, що Толстошееву вже сьогодні повернуть водійське посвідчення, якщо не повернули досі. Він також підкреслює, що мажор є сином донецького бізнесмена.

Михайло Ткач опублікував в мережі анекдот, героями якого стали Толстошєєв і суддя Чаус, який перебуває в розшуку.

У коментарях до цього запису користувачі соцмережі пропонують всім винуватцям ДТП почати скаржитися на головний біль і тимчасову втрату свідомості, оскільки це буде перепусткою на свободу.

"Запам'ятай і зроби - стань стасиком-недоторканним, стати як суддя Чаус", - совеует Олександр Антипець.

Як повідомлялося, підставою для рішення прокуратури стали результати експертиз, які нібито підтвердили, що під час цієї події Стас Толстошєєв перебував у стані, коли він не контролював себе, тобто підтвердилося безсознательное стан".

9 січня 2016 року у Києві позашляховик Толстошеєва Mercedes врізався в кіоск на Лівобережній, в результаті чого загинула жінка. Підозра 21-річному Толстошееву було пред'явлено через кілька днів. 15 січня 2016 року суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 137,8 тисяч гривень.

Тим часом у Росії у смертельному ДТП з водієм Володимира Путіна побачили знакова послання.