ru ua

Соцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для України

Соцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для України Рада ЄС проголосував за надання безвізу для громадян України (Колаж РБК-Україна)

В четвер, 11 травня, міністри Євросоюзу схвалили візову лібералізацію для України

Рада Європейського Союзу проголосувала за надання безвізового режиму для громадян України. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначимо, що надання безвізового режиму Україні схвалили міністри країн Євросоюзу з питань сільського господарства та рибальства. За відповідне рішення проголосували більшість міністрів.

Президент України Петро Порошенко вже привітав українців з цією подією.

Відео: Промова Порошенко (YouTube/Адміністрація Президента України)

Користувачі мережі також обговорюють надання безвізового режиму для громадян нашої країни.

Соцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для України

Соцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для України

Соцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для УкраїниСоцмережі відреагували на рішення Ради ЄС за безвізу для України

Додамо, що це голосування стало останнім у процедурі лібералізації візового режиму для громадян нашої країни. Далі - підписання відповідного документа 17 травня в Страсбурзі президентом Європарламенту Антоніо Тальяні і представником Мальти - головуючої країни в ЄС.

Через 20 днів після того, як дану постанову буде опубліковано в офіційному віснику Євросоюзу, безвізовий режим для громадян України нарешті вступить в юридичну силу.

Раніше Жадан пояснив, що насправді заважає українцям відвідувати Європу.