ua en ru

Соцмережі в передчутті безвізу для України

Соцмережі в передчутті безвізу для України Фото: Українці чекають безвіз

Європарламент у четвер ухвалить рішення щодо безвізу для українців

У четвер, 6 квітня, в Європейському парламенті відбудеться голосування щодо надання Україні візової лібералізації. З питання надання громадянам України безвиза буде виступати доповідач Європейського парламенту Марія Габріель.

Як повідомляє РБК-Україна, голосування щодо візової лібералізації для України відбудеться з 12:00 до 14:00 (з 13:00 до 15:00 за київським часом).

Зазначимо, що днем раніше під час дебатів у Європарламенті більшість депутатів виступили за введення безвізового режиму з Україною.

Користувачі соціальних мереж з нетерпінням чекають на рішення Європарламенту щодо безвізу і не бачать в цьому нічого поганого. Але є і скептики, які кажуть, що "стане тільки гірше".

"Головне, ми просто станемо трохи вільнішими, і це дуже дорогого коштує, і відразу дасть позитивні результати. І наш паспорт вперше стане бажанішим російського, що приємно", - зазначив у своєму Facebook Євген Іхельзон.

Соцмережі в передчутті безвізу для УкраїниСоцмережі в передчутті безвізу для УкраїниСоцмережі в передчутті безвізу для України

До речі, Петро Порошенко впевнений, що Європарламент проголосує за безвіз з Україною.