ua ru

Соцмережі зворушив пост ведучої про безкорисливу взаємодопомогу українців

Соцмережі зворушив пост ведучої про безкорисливу взаємодопомогу українців Фото: Машина телеведучої застрягла у снігу

Жінка потрапила в неприємну транспортну ситуацію і їй була потрібна стороння допомога

Українці виручать незнайомця в будь-якій ситуації, навіть якщо на вулиці холодно і сніг. Про це написала телеведуча Наталя Влащенко на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні зранку їхала на роботу і на сільській дорозі зустрічний джип спровокував мене на різкий поворот кермом. Під колесами - лід. В результаті - машина в снігу на узбіччі. Я спізнююся на зйомки. Подзвонила чоловікові. Сказав: "Під'їду через 10 хвилин", – написала вона.

Після дзвінка ведуча стала чекати чоловіка, але його допомога вже не знадобилася.

"Кожна, абсолютно кожна машина зупинялася і пропонувала допомогу. Один чудовий рум'яний молодий пан був особливо наполегливий."Так коли там чоловік ще під'їде! Давайте смикну все-таки!" - написала Влащенко.

"І коли я, від'їжджаючи, сказала йому: "Величезне спасибі!", він закричав мені вслід чудову фразу: "Дурниці! Ми ж брати!" – додала ведуча.

Влащенко зазначила ,що ця ситуація нагадала їй часи Майдану.

"Цілу дорогу ржала про себе: "Ми ж брати", і думала, які у нас класні люди. Коли з кожної машини на тебе дивляться очі: "Допомога потрібна?"- відчуваєш себе, як на Майдані на початку 2014-го. Незрозуміло тільки, як ми дозволили цим паскудам все це розтоптати..." – написала вона.

Раніше хлопець у Львові допоміг старенькій і став героєм в мережі.