ru ua

У соцмережах обговорюють замах на життя Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої

У соцмережах обговорюють замах на життя Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої Фото: Адам Осмаєв з Аміною Окуєвої (facebook.com/adamosmayev)

Користувачі соцмереж звинувачують в події російські спецслужби

1 червня в Києві на Подолі сталася стрілянина, в результаті події дві людини отримали вогнепальні поранення. Ними виявилися учасники АТО росіяни Адам Осмаєв і Аміна Окуєва.

За даними поліції, Осмаєв з дружиною Аміною Окуєвої домовилися про інтерв'ю з нібито французьким журналістом Алексом Вернером з Le Monde в Києві на вулиці Кирилівській. При зустрічі Вернер дістав з коробки пістолет "Глок" і вистрілив у груди Осмаєву, після чого його дружина з нагородного пістолета марки ПМ чотири рази вистрілила у нападника. Обох поранених доставили в 17 лікарню. Зазначимо, що Осмаєва до Росії звинувачують у замаху на президента Володимира Путіна.

"Слідство буде розглядати всі версії мотивів замаху на Адама Осмаєва і Аміну Окуеву. Там, звичайно, буде і чеченський слід, що найбільше будуть розкручувати російські пропагандистські ЗМІ та їх поплічники в Україні. Інша версія, яка очевидна в даному випадку, - це спроба добре продуманого і організованого замовного вбивства, підготовленого заздалегідь впровадженим в Україну кілером, підготовлених російськими спецслужбами", - написав Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Користувачі соціальних мереж теж не залишилися в стороні і отрегаировали на замах на вбивство.

alt

Скріншот з facebook.com/katya.klueva

alt

Скріншот c facebook.com/anton.ohaiogodzaimas

alt

Скріншот з facebook.com/artem.shevchenko.9

alt

Скріншот з facebook.com/taras.berezovets

alt

Скріншот з facebook.com/ryabokon.maxim

alt

Скріншот з .facebook.com/sergey.tarabanovskiy

alt

Скріншот з facebook.com/akomarofff

Як раніше повідомлялося, поліція відкрила кримінальну справу за фактом замаху на Осмаєва.