Можна ознайомитися з десятками виправно-трудових таборів
У мережі створили інтерактивну карту, яка пропонує ознайомитися з історією появи виправно-трудових таборів, а також системою їх розташування на території нинішної Росії. Про це повідомляє прес-служба Музею історії ГУЛАГу.
Слід уточнити, що на ній можна ознайомитися з історією і географією виправно-трудових таборів, які діяли на території СРСР у період з 1918 по 1960 року. Всього, згідно підрахунків, за цей час загинули більше 1,7 мільйона осіб.
Також звернемо увагу, що за попередньою інформацією, в ГУЛАГу перебувало майже 21 мільйон ув'язнених.
За інформацією розробників, найближчим часом будуть додані табори, які перебували на території України і східної Німеччини.
Нагадаємо, в суботу, 19 травня, в селі Литвинів під Тернополем поховали 33-річного бійця 14-ї механізованої бригади Івана Кураша. Про це повідомляє сусідка українського воїна Марія Донецька. Слід уточнити, що він загинув 15 травня під час виконання бойового завдання. Куля снайпера потрапила воїну в ліве легке, в результаті чого він помер в одному з госпіталів Луганської області.
Як повідомлялося раніше, в Києві вирішили оголошувати дні жалоби під час похорону киян, загиблих в результаті війни на Донбасі. Як інформують у прес-службі Київради, на знак скорботи за загиблими у день жалоби у столиці будуть опускати державний прапор з траурною стрічкою на будівлях місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій. Це рішення підтримали 87 депутатів.
Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)