ua en ru

Спільне звернення матерів Агеєва і Клиха розлютило соцмережу

Спільне звернення матерів Агеєва і Клиха розлютило соцмережу Фото: Мами Клиха і Агеєва (facebook.com/konagen)

Жінки записали відео для президентів України і Росії

Звернення матерів українського політв'язня Станіслава Клиха і затриманого в АТО російського військового Віктора Агеєва до президентів Росії і України розлютило соцмережу. Відео було опубліковано на YouTube.


Відео: Звернення матерів Агєєва і Клыха до президентів РФ і України (youtube.com/novayagazeta)

Користувачі вважають, що журналіст з РФ Павло Канигін, автор ролика за участю Тамари Клих і Світлани Агеєвої, лицемір, який ставить знак рівності між долями російського військового і українського політв'язня.

"Мами Клиха і Агеєва попросили мене записати їх спільне звернення на відео. Зустріч проходить у Києві", - підписав свій ролик Facebook Канигін.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/konagen

В коментарях до посту журналіста користувачі висловили своє обурення роликом.

"Спроба поставити знак рівності між долями синів Агеєвої та Клих мені здається блюзнірською", - написав Денис Михайлов.

alt

"Некоректно. Один прийшов воювати на чужу землю - другий до дівчини поїхав. Клых не нападав на Росію. Один військовий злочинець - другий заручник. А тут підводиш, що різниці ніякої... Тільки без високих слів про материнське горе і що обидва у в'язниці", - додав Віктор Майстренко.

alt

"Павле, ти берега поплутав?! На*ера це робити? Мого хорошого знайомого Стаса Клыха взяли в Клину по лівому справі. Прогнали по всіх етапах, не ясно чи вийде живим. Пі*дюка Агеєва взяли при штурмі нашого зміцнення зі зброєю в руках! Як можна це все рівняти і нівелювати за допомогою цього відео? Яке на*уй спільне горе?" - підкреслив Кирило Кочергін.

Нагадаємо, російський військовий шкодує про свою поїздку на Донбас.