ua en ru

Врятована з сексуального рабства школярка повернулася додому

Врятована з сексуального рабства школярка повернулася додому Фото: Дівчинку змушували займатися проституцією (pixabay.com/Alexas_Fotos)

Дівчинку насильно утримували в столичній квартирі

15-річна Дарина, яку врятували з сексуального рабства, повернулася додому в Житомирську область. Про це повідомляє ТСН.

Невідомі силоміць тримали дівчинку в квартирі в Києві п'ять днів і примушували займатися проституцією. Намагаючись врятуватися, Дарина залишала записки з сірникових коробках, одну з яких знайшла школярка. Дівчинка розповіла про це батькам, які викликали поліцію.

В результаті були затримані двоє підозрюваних, яким тепер загрожує до 10 років в'язниці.

"Хотілося і кричати, і плакати, і розірвати її, що вона не послухалася і поїхала. Я думала, що зійду з розуму, я спустошена до краю", - розповіла мати 15-річної дівчинки.

Жінка розповіла, що тепер над Дариною сміються і кажуть, що вона сама у всьому винна.

Відео: Дівчинка боялася повертатися додому після події (tsn.ua)

"Зараз багато насміхаються над нею – ну, поїхала, допрыгалась. Щоб не загнобили, щоб вона не зробила нічого собі. Щоб дитина повірив, що він не один", - пояснила Лариса, чому погодилася на розмову про ситуацію з дочкою.

15-річна Дарина закінчила дев'ятий клас школи і поїхала в Київ зі старшою сестрою, щоб вибрати училище. Повернувшись додому, вона сказала мамі, що знайшла роботу прибиральниці і няні.

"Я їй завжди говорила, що для твого віку ще рано працювати. А їй хотілося новий комп'ютер і телефон", - згадує Лариса.

Спершу Дарина регулярно відповідала на дзвінки мами і гворила, що повернутися через кілька днів.

"Не плакала, вона сміялася, була нормальною. Умовна господиня теж зі мною говорила, говорила, що дочка дуже працьовита, є слова-суржики, але вона відучує їх говорити, слухняна, дуже задоволена. Господиня каже, – спасибі, що ви довірили неповнолітню дочку", - говорить мати дівчинки.

Виявилося, що кожен раз Дарина говорила по телефону під наглядом ґвалтівників, які їй погрожували, тримали біля горла ніж.

Коли дівчинку врятували, вона боялася повертатися в рідне село і тиждень жила у сестри в Києві.

Нагадаємо, поліція Миколаєва через півгодини затримала ґвалтівника 15-річної дівчинки.