ua en ru

"Спасибі за мир": жителі Чернігова зворушливо привітали бійців АТО зі святами

"Спасибі за мир": жителі Чернігова зворушливо привітали бійців АТО зі святами Фото: Українські військові (facebook.com/ato news)

Військовим подякували за мир і побажали здоров'я

Мешканці Чернігова записали зворушливе привітання з новорічними святами для бійців АТО. Відповідне відео було опубліковано на YouTube каналі Vitaliy Vitaleyvich.

Люди бажали військовим здоров'я, миру, щастя в сім'ї і дякували за те, що завдяки їм є можливість ростити дітей.

"Бажаю, щоб швидше поверталися додому. Вдома чекає сім'ї, мами. Здоров'я, благополуччя, щоб війна швидше закінчилася і був мир", - побажали в Чернігові.

"Дякую вам за мир, спасибі, що охороняєте наше небо і нас", - дякують місцеві жителі.

"Я хочу привітати воїнів, наших захисників. Хочу побажати радості життя, радості від сімей, тому що сім'ї залишені, а вони трудяться на благо всього українського народу. Побажати бійцям здоров'я, миру, щастя в родині. Ми вас всіх любимо, чекаємо", - додала жінка.

Відео: Жителі Чернігова привітали бійців АТО (youtube.com/Vitaliy Vitaleyvich)

"Наші хлопці, бійці, наші захисники. Від душі вітаємо вас з наступаючими святами. Щиро вам вдячні за те, що ви даруєте нам можливість жити у мирі, і діти можуть радіти святам. Терпіння вам, здоров'я і залишитися всім живими", - кажуть місцеві жителі.

"Спасибі вам за вашу силу, за вашу мужність, за те, що воюєте за нашу країну. Бажаємо вам здоров'я, щастя, щоб все було добре, і щоб поруч був друг-це той, який захистить і допоможе в складний час. Але щоб складних часів було менше", - побажали люди.

"Спасибі за мир", - подякували діти.

Раніше Styler розповідав, що маленькі українці просять у Діда Мороза.