ua en ru

"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Шоумен просить не залишатися байдужими і не забувати про потреби армії

Відомий шоумен і волонтер Сергій Притула відзвітував про нових закупівлях для бійців української армії. Звіт він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

"Останні придбання на АТО: три коліматорних приціли Aimpoint (на фото два, бо один вже пішов на передову) і один збільшувач кратності Aimpoint = 3000 Euro. Тепловізійний приціл Archer TSA 11 = 8000Euro. Снайперський приціл Nightforce nxs (окреме фото, де приціл вже на гвинтівці) = 1700 $. Вся вищеперелічена оптика пішла на підрозділи ЦСО "А" СБУ. Один приціл і один коліматор вже в роботі. Інші передаю сьогодні офіцерові. Два снайперських прицілу Vixen (по 1500 $ за один) = 3000 $ - незабаром будуть передані двом снайперам з п'ятої батальонно-тактичної групи 81-ї бригади. Це ті ж снайпери, яким ми в минулому місяці підігнали два снайперських комплекси Zbroyar Z10. Так що запаковуємо хлопців по повній програмі", - написав Притула.

Шоумен відзвітував, в яку суму вилилася покупка, а також, що ще планується придбати.

"Сумарно закупівля обійшлася в +/- 470 тис. грн: 350 тис. закрили "Варяти шоу" зі своїх гастрольних, 80 тис. взяв з волонтерського рахунку з коштів, переданих вами, ще 40тыс. дали улюблені київські айтішники (якраз вистачило на один снайперський приціл для десанту). На цей раз узяв частину витрат на себе, бо накопичую на волонтерських рахунках кошти на дві великі закупівлі", - продовжив ведучий.

"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

Скріншот (facebook.com/serhiyprytula)

"1. Ми хочемо придбати далекомір на 5 км. для батареї протитанкових керованих ракет 93-ї бригади, щоб трошки заспокоїли сепарские танчики. Треба + \ - 10 тис. євро. В принципі, вже зібрана достатня сума за рахунок ваших пожертвувань і останніх концертів "варьятов". 2. Хочемо допомогти "закрити" питання придбання чотирьох парашутів "крило" для 81-ї бригади. Розібрали по одному Рома Синіцин, Таня Ричкова, губернатор Резніченко і ми. Вартість одного парашута - 4000 $. Кошти на цю опцію теж на рахунках і завтра будуть переведені на придбання", - написав шоумен.

Притула просить всіх небайдужих людей не забувати про потреби армії і допомагати українським бійцям.

"А запитів менше не стає. Тому, панове, буду вдячний за будь-яку посильну допомогу. Новий Рік і Різдво не за горами, там усім буде дружно не до армії та її потреб. Давайте спробуємо накопичити коштів з запасом, щоб я не клянчив у вас, коли будете чаклувати.Дякую всім за допомогу та бажаю доброго здоров'я. Привітання від наших хлопців і ...Працюємо, панове! Рахунки активні! Репост вітається!" - підсумував волонтер.

"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

Скріншот (facebook.com/serhiyprytula)

"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО"Дякую всім за допомогу": Притула відзвітував про нові закупівлі для бійців АТО

Нагадаємо, відомий український шоумен відповів на пропозицію пожартувати російською.