ua en ru

"Рятівники": керівництво країни привітали рятувальників України з їх святом

"Рятівники": керівництво країни привітали рятувальників України з їх святом Фото: Українські рятувальники - на вахті (odessa-life.od.ua)

Президент, прем'єр і спікер Ради звернулися до працівників МНС України

Президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій з їх професійним святом – Днем рятувальника.

Глава держави у соцмережі подякував рятувальникам за мужність, рішучість та врятовані життя.

"Друзі, вітаю з Днем рятівника! Кожен день ви стоїте на захисті життя кожного українця. Щиро бажаю вам миру, благополуччя і якомога менше тривожних викликів", - написав у своєму Facebook Володимир Гройсман.

Також привітав співробітників МНС і спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Його приветстствие опубліковано на сайті парламенту.

"Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем рятувальника! Сміливість, рішучість, прагнення відгукнутися на чужу біду – ось характерні якості тих, хто несе службу в поздразделениях Державної служби з надзвичайних ситуацій!", - написав глава парламенту.

Як повідомлялося, в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі загинули 18 співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.