ru ua

"Фахівці" загралися": Аброськін розповів про протидію російській пропаганді

"Фахівці" загралися": Аброськін розповів про протидію російській пропаганді Колаж РБК-Україна

На його думку, українці повинні створити свій інформаційний образ

Перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін прокоментував недавнє інтерв’ю звільненого з полону бойовиків релігієзнавця Ігоря Козловського про протидію російській пропаганді, а також розповів свою точку зору щодо інформаційної політики України. Про це Аброськін написав на своїй сторінці в Facebook.

"Російська і "ДНР" - пропаганда б'є як гвоздик, але це не означає, що ми повинні поводити себе аналогічно. Ми повинні створити свій інформаційний образ", - навів слова Козловського заступник голови Нацполіції.

Аброськін додав, що українці повинні створити свій інформаційний образ, але не через "криве дзеркало", як на окупованій території, а через надання об'єктивної та поєднуючої інформації.

"Там, на тимчасово непідконтрольній території Донецької та Луганської областей, живуть наші громадяни. Вони повинні бачити ті позитивні зміни, які відбуваються у нас в країні. Вони повинні знати, що потрібні своїй країні", - написав В'ячеслав.

"А що ж ми маємо? Щодня вранці, збираючись на службу, переглядаю наші ЗМІ й бачу сплошні лайки та чвари. Якщо не знати що дійсно відбувається й бути психологічно непідготовленим, то можна подумати, що ми гірші туземців в Африці", - додав він.

Аброськін звернув увагу, що на теперішній час для всіх українців повинна стати спільною єдина мета - повернення нашої території та визволення з окупації наших громадян.

"Вже четвертий рік йде війна, а деякі "фахівці" просто загралися. Так ми країну не об’єднаємо. Не можемо ми дозволити собі ще одну руїну, інакше втратимо країну", - підсумував заступник голови Національної поліції України.

"Фахівці" загралися": Аброськін розповів про протидію російській пропаганді

Скріншот поста (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Користувачі соцмереж в коментарях під постом висловили свою точку зору з цього приводу.

"Фахівці" загралися": Аброськін розповів про протидію російській пропаганді"Фахівці" загралися": Аброськін розповів про протидію російській пропаганді

Скріншот коментарів (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Нагадаємо, що звільнений з полону Ігор Козловський розповів, хто міг донести на нього.