ru ua

"Зриває уроки, б'є дітей": у київській школі дівчинка-бешкетниця тримає в страху вчителів

"Зриває уроки, б'є дітей": у київській школі дівчинка-бешкетниця тримає в страху вчителів Дитина (Колаж РБК-Україна)

Через поведінку дитини звільнилася вчителька

У мережі розповіли про ученицю київської школи, яка дебоширить і не слухається вчителів. Через її поведінку з навчального закладу звільнилася вчителька, а також постраждали 16 дітей. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Юлія Боднарюк.

"3-А клас школи № 138 г. Києва: звільняється вчителька, а батьки змушені переводити дітей в інші школи. Причина: неадекватна поведінка однієї з учениць класу і байдужість адміністрації школи. Дівчинка вкусила вчителя, б'є дітей. Уроки перетворилися в цирк з одним актором, перерви - зона бойових дій. 16 дітей постраждали. Адміністрація демонстративна самоусунулася і за совковою звичкою валить все на одного вчителя. Різні комісії розводять руками", - описала ситуацію Юлія.

"Зриває уроки, б'є дітей": у київській школі дівчинка-бешкетниця тримає в страху вчителівСкріншот (Facebook/Юлія Боднарюк)

Батьки дітей написали заяву на дівчинку, але адміністрація школи махнула на це рукою.

"Батькам класу, які написали колективну заяву, відверто сказали, що нічого зробити не можуть, і взагалі, ми повинні навчити дітей бути більш терпимими, ну і хто винен - вчитель. Комісія Райвно відверто сміялася над нами та вчителями під час зустрічі, принижуючи педагога в присутності батьків", - поскаржилася Юлія.

"до Речі, в нашій школі, де працюють чудові вчителі, ні навіть учительській! Всі мовчать.Бояться директора. А може не побоятися і позбутися від дармоїдів, які роками знищують нашу систему освіти?" - підсумувала жінка.

"Зриває уроки, б'є дітей": у київській школі дівчинка-бешкетниця тримає в страху вчителівСкріншот (Facebook/Юлія Боднарюк)

Нагадаємо, що в Мелітополі старшокласниці погрожували вбивством школярки з-за 10 грн.