ua en ru

У США бізнесмен прикидався жінкою, щоб усунути конкурента

У США бізнесмен прикидався жінкою, щоб усунути конкурента Фото: Комп'ютер (pixabay.com/Goumbik)

Чоловік хотів звинуватити бізнес-суперника в сексуальному насильстві

У США засновник консалтингової компанії Btrax Брендон Катаяма Хілл прикидався в мережі жінкою, щоб звинуватити конкурента в сексуальному насильстві. Про це повідомляє The Guardian

У березні 2017 року японською мовою в популярній в Японії соціальній мережі Hatena був опублікований пост. Автор публікації стверджувала, що є засновником стартапа з Японії. У пості описувалися домагання з боку топ-менеджера, який за описом був схожий на Аніса Узамана. В запису стверджувалося, що чоловік вимагав від неї секс в обмін на допомогу в бізнесі та погрожував неприємностями у разі відмови.

Керівник венчурного фонду Fenox Venture Capital Аніс Узаман подав в суд на Брендона Катаяма. Узаман стверджує, що Хілл писав йому від імені жінки, де звинувачував його в сексуальному насильстві.

Звернувшись до японського суду, за підсумками розгляду Узаман з'ясував, що запис був зроблений з IP-адреси, зареєстрованої в Каліфорнії. Потім він пішов в каліфорнійський суд і дізнався, що пост опублікований з будинку, де живе Брендон Хілл.

Відзначається, що обидва бізнесмени вільно володіють японською та спеціалізуються у налагодженні зв'язків між японськими підприємцями й компаніями з Кремнієвої долини. Раніше Хілл неодноразово негативно відгукувався про свого конкурента, проте заперечував, що є автором провокаційного посту. За його словами, хтось отримав доступ до Wi-Fi та написав повідомлення.

До речі, 23-річний самозванець в США прикидався старшокласником.