ua ru

У США чиновник влаштував відпочинок своєї сім'ї на ним же закритому пляжі

У США чиновник влаштував відпочинок своєї сім'ї на ним же закритому пляжі Кадр з відео YouTube/NJ.com

Губернатор Нью-Джерсі відпочив на закритому для публіки пляжі

У США губернатор штату Нью-Джерсі Крістофер Крісті викликав безліч негативних відгуків через фотографії, на яких він з родиною відпочиває на закритому для публіки пляжі, повідомляє ВВС.

На вихідні та на День незалежності США 4 липня губернатор-республіканець розпорядився закрити низку парків та безкоштовних пляжів, в тому числі й пляж Island State Beach Park, на якому його зафіксували фотографи. Рішення закрити громадські місця на вихідні чиновник пояснив тим, що законодавці штату нібито не вклалися в строки за погодженням бюджету.

"Я взагалі не засмагав сьогодні", - стверджував Крістофер Крісті до того, як в ЗМІ з'явилися фотографії з його відпочинку.

Інших відвідувачів, які прямували на пляж Island State Beach Park, біля входу в парк чекала поліція, яка відправляла їх у зворотному напрямку.

Після публікації провокативних знімків прес-секретар губернатора Брайан Мюррей визнав, що Крісті дійсно був на пляжі, проте нібито дуже недовго. Прес-секретар запевнив, що губернатор лише переговорив з дружиною та дітьми і поїхав на роботу.

Крісті, в свою чергу, заявив, що його сім'я проводила вихідні в резиденції губернатора і незабаром він звідти полетів на роботу на вертольоті.

"Так це працює. Станьте губернатором, і тоді у вас буде там резиденція", - заявив Крісті на прес-конференції.

В американських ЗМІ зазначається, що на вихідних усі державні парки штату Нью-Джерсі та безкоштовні пляжі не працювали в зв'язку з тим, що місцеві законодавці не вклалися в термін з прийняттям закону про медичне страхування. Нью-Джерсі опинився в списку з дев'яти штатів, які не змогли прийняти бюджет до початку липня.

Відео: Родина губернатора Нью-Джерсі на закритому пляжі (YouTube/NJ.com)

До речі, у заступника головного військового прокурора знайшли дохід від іноземця в Луганську.