ua en ru

У США помер відомий кіт-мер

У США помер відомий кіт-мер Фото: Кіт Стаббс (facebook.com/TalkeetnaMayorStubbs)

Тварина прожила 20 років та три місяці

На Алясці в США помер кіт на ім'я Стаббс. Він був почесним мером міста Талкитна. Про його смерть повідомив телеканал KTVA.

"Стаббс прожив 20 років та три місяці. Він був бійцем до останнього дня свого життя, нявкаючи весь день, просячи уваги або вимагаючи посидіти поруч з ним на ліжечку і дозволити йому влаштуватися позатишніше, муркочучи годинами на колінах", — розповіли про тваринний його господарі.

Стаббса призначили мером в 1997 році. Тоді коту було всього кілька місяців. Така ситуація в містечку з населенням в 900 чоловік сталася через те, що місцевим жителям набридли політики. Тоді вони висунули на посаду мера рудого кота. Однак, пост Стаббса був тільки умовним.

Нагадаємо, на сайті групи Linkin Park опублікували номери для тих, хто думає про суїцид. Контакти з'явилися після смерті соліста колективу Честера Беннингтона, який покінчив з собою в четвер, 20 липня.

Також на сторінці під назвою #Ripchester зібрані пости користувачів соціальних мереж, в яких вони висловлюють скорботу за музикантом.