ua ru

Стала зрозумілою місія Прилєпіна в рядах бойовиків "ДНР"

Стала зрозумілою місія Прилєпіна в рядах бойовиків "ДНР" Фото: Захар Прилєпін

Кремль ще намагається врятувати провалений проект "Донбас"

Поява в рядах терористів "ДНР" скандального російського письменника Захара Прилєпіна покликане врятувати провалився кремлівський проект "Донбас", замінивши ліквідованих польових командирів бойовиків Арсенія Павлова ("Моторола") та Михайла Товстих ("Гіві"). Про це заявила російський журналіст Юлія Латиніна в ефірі "Ехо Москви".

Вона назвала загиблих бойовиків всього лише "картинкою", за якою стояли "серйозні люди".

"І ось комусь в Кремлі стукнуло, що пора змінити картинку: "Гіві" і "Моторолу" прибрали, тепер картинкою буде Прилєпін", - припустила вона.

Що ж стосується особистості "письменника" з його новоявленим "патріотизмом", Латиніна зазначила, що він пішов воювати з "українськими фашистами" не в 2014 році, коли на Донбасі йшли реальні військові дії, а під час мінського перемир'я, в 2017 році, та ще й після ліквідації "Гіві" і "Мотороли".

Проте, вважає Латиніна, проект "Донбас" провалився, і його вже нічим не врятувати, адже люмпенів "ЛДНР" не так легко перетворити в боєздатну одиницю.

"Тому що так, кричать, сварять українських фашистів, але це проблема, що, от, з люмпена, який готовий грабувати і вбивати, ти ніколи не складеш цього ІДІЛа – повинні бути ще й ідейні", - сказала журналіст.

Нагадаємо, раніше Латиніна викрила втік в Україну депутата Держдуми.