ua en ru

Стали відомі імена звільнених з полону українців, серед яких - відомий блогер

Стали відомі імена звільнених з полону українців, серед яких - відомий блогер Скріншот: Едуард Неделяев (youtube.com-МДБ ЛНР)

З боку терористів прибули три автобуси

Стали відомі імена перших звільнених з полону самопроголошених республік українців. Про це повідомляє телеканал "Прямий".

Перші 16 українських заручників вже передані терористами "ЛНР" представникам України на місці обміну в Донецькій області, серед них - Владислав Овчаренко, Валентин Богдан, Артем Ахмеров.

Ультраса луганської "Зорі" Владислава Овчаренко засудили до 17 років в'язниці, його друг Артем Ахмеров отримав 13 років колонії суворого режиму. Хлопців визнав винними у "шпигунстві на користь України".

22-річний контрактник Валентин Богдан потрапив у полон до бойовиків взимку 2016 року.

За словами журналіста телеканалу, під час зустрічі з боку терористів прибули три автобуси.

"В одному з них перебували українські заручники, у другому - представники пропагандистської російської преси. У третьому - озброєна охорона", - повідомили ЗМІ.

Також журналіст Оксана Романюк на своїй сторінці в Facebook повідомила, що з полону терористів був також звільнений Едуард Неделяев - блогер, який був в полоні "ЛНР" з листопада 2016 року, і якого місцевий "суд" засудив до 14 років в'язниці за екстремізм.

Стали відомі імена звільнених з полону українців, серед яких - відомий блогер

Скріншот поста (facebook.com/oksana.romaniuk)

Нагадаємо, що користувачі мережі активно обговорюють обмін полоненими.