ua en ru

Стали відомі нові подробиці про покинуту дитину в Сумах

Стали відомі нові подробиці про покинуту дитину в Сумах Фото: Немовля (babyrulestheworld.com)

У дитини є проблеми зі здоров'ям

Сумські поліцейські озвучили перші версії та нові подробиці у справі про підкинуту дитину в Лебедині Сумської області. Про це повідомляє ТСН.

Плач немовляти, якого залишили вночі в під'їзді, почули місцеві жителі і це, за словами медиків, врятувало життя малюкові.

Мешканці багатоквартирного будинку в Лебедині припускають, що дитину підкинули саме в їхній під'їзд тому, що він був єдиним освітленим в окрузі.

Малюка загорнули в ковдру і кинули на першому поверсі, на підлозі. Плач дитини почула жителька будинку Раїса Арчакова.

"Чую якась дитина кричить. Відкриваю двері і не можу відкрити – він якраз був під дверима", - розповіла Арчакова.

Сусіди приголомшені тим, що сталося. Вони вночі міцно спали, а прокинулися вже тоді, коли до будинку приїхали патрульні поліцейські і швидка допомога.

"В голову не вміщається, добре хоч морози спали трохи – мінус 4, а як було мінус 15-20? І тут у нас відкрито, собаки бігають, собаки могли затягнути того дитинку, це взагалі", - обурені і здивовані мешканці будинку.

Якби не пильність Раїси Арчаковой, малюк до ранку просто замерз би.

Знайдену дитину доставили в лікарню. Медики скупали малюка, переодягли і нагодували. Після огляду повідомили, що дитина виснажена, так як кілька днів не їла.

Крім того, йому кілька днів не змінювали підгузники і у нього запріла шкіра.

"Три кілограми 140 грамів – це з такою вагою, фактично, діти народжуються. Але ця дитина вже прожила, ми не можемо сказати, скільки днів. Я думаю, що до місяця", - припускає лікар-педіатр дитячого відділення Лебединської ЦРЛ Тетяна Олійник.

У дитини виявилися проблеми з травленням, він майже не засвоює їжу. Медики припустили, що ці проблеми виникли через те, що його годували чим попало і запевнили, що зможуть допомогти малюкові. Інших проблем зі здоров'ям у дитини не виявили.

Хлопчик потрапив в лікарню в комбінезоні і дівчачому костюмчику, що викликає припущення, що цей малюк був не єдиною дитиною в сім'ї. Всі речі дуже затаскані і на три розміри більше, ніж потрібно.

Пошуками матері на даний момент займаються півсотні працівників правоохоронних органів. Вони опрацьовують кілька версій. Наприклад, що мати залишила малюка, так як опинилася в складних життєвих обставинах і у неї не було коштів для того, щоб прогодувати дитину. Можливо, цього малюка викрали.

Крім того, поліція не виключає і версію про те, що мати підкинула дитину, а сама вчинила самогубство. Після опитування в Лебедині, слідчі схиляються до того, що мати хлопчика не з місцевих.

Кілька днів дитина побуде в лікарні. Ім'я йому поки не дають. Медики все ще сподіваються, що мати дитини знайдеться.

Відео: Підкинутий дитина в Лебедині (ТСН)

Нагадаємо, у Сумській області виявили покинуте немовля.