ru ua

Стали відомі нові подробиці про "краснодарських людожерів"

Стали відомі нові подробиці про "краснодарських людожерів" Колаж РБК-Україна

У кримінальній справі значиться лише один труп

Кубанське управління поліції відзвітувало про нові подробиці розслідування за взбудоражившій всю країну справі "краснодарських людожерів" – Дмитра та Наталії Бакшеевих. Про це повідомляє anews.com.

Слідство не підтвердило версію, яка звучала раніше, про те, що подружжя займалися канібалізмом багато років і на їх рахунку може бути близько 30 жертв.

В поліції озвучили зовсім іншу версію вчиненого чоловіком і дружиною злочину - вбивство з ревнощів. Ні про яку серії вбивств в СК не говорять, зате активно лають співробітників, які видали журналістам подробиці справи.

За даними слідства, у кримінальній справі значиться лише один труп. Сама версія про канібалізм перевіряється.

"Про масові вбивства підстав говорити поки немає. Зараз громадянину Б. і його дружині пред'явлено звинувачення за статтею "Вбивство, вчинене групою осіб за попередньою змовою", - сказав керівник крайового управління СК РФ Вадим Бугаєнко.

Правоохоронці кажуть, що зі своєю жертвою подружжя Бакшееви випивали, а потім вирішили з нею розправитися.

Раніше повідомлялося, що у Росії родина канібалів з'їла 30 людей. Можливо зараз поліція починає заперечувати це з простої причини. Журналісти говорили, що людожери вбивали людей з 1999 року. Таким чином, можна було б говорити про недбалість поліцейських, які не помічали стільки років серію жорстоких злочинів.