Сталін наш правитель: у Львові видавали газету з антиукраїнською пропагандою

STYLERLIFE        13.11.2016 - 16:44
Фото: Російський культурний центр (pohlyad.com)
Фото: Російський культурний центр (pohlyad.com)

Чиновники ОДА вимагали СБУ перевірити Російський культурний центр

У Львові організація Російський культурний центр видавала газету "Російський вісник", де публікувалися антиукраїнські пропагандистські статті.

Заступник голови Львівської облради Володимир Гірник має намір звернутися до СБУ з приводу перевірки культурного центру, пише "Погляд".

“Кілька номерів газети виявили працівники облради під час огляду приміщення на Короленка, 1, де поки ще розташовуються російські суспільства. Я не буду давати експертної оцінки, але, як громадянин, проаналізувавши публікації "Російського вісника", я був шокований - це відверта антиукраїнська пропаганда, проводиться буквально за якихось 200 метрів від обласної ради. Можу процитувати: "Наші політики "проспали" цей процес реабілітації нацистських посіпак, всіх цих "героїв" ОУН-УПА. Або вихваляння Сталіна з назвою його "Богом даним нам правителем". Чи передруку антиукраїнських статей Бузини. Все це "Російський вісник", - розповів чиновник.

Газета "Російський вісник" видається Російським культурним центром у Львові з 1999 року, це щомісячне видання накладом-близько 500 примірників.

Раніше влада Львова вирішили виселити з міста "Російський культурний центр".

On Top