Стало відомо, як Гройсман приховав скандальне призначення заступниці Авакова

Стало відомо, як Гройсман приховав скандальне призначення заступниці Авакова
Фото: заступник Міністра МВС України Анастасія Дєєва (Facebook)

Трансляцію засідання кабміну припинили, щоб на особисте прохання Авакова затвердити на посаду заступника молодого "реформатора"

Призначення 24-річної Анастасії Дєєвої на посаду заступника міністра МВС з питань євроінтеграції намагалися приховати з трансляції засідання кабміну. Про це на своїй сторінці в Facebook пише екс-заступник губернатора Одеської області, спеціаліст з комунікацій Зоя Казанжи.

"Питання про призначення Дєєвої на посаду заступника міністра було внесене до порядку денного засідання Кабінету Міністрів 26 жовтня 2016 року в розділі: Кадрові питання. Доповідав Саєнко, міністр кабміну. Все засідання кабміну транслювалося в прямому ефірі, ось посилання. Все засідання кабміну, крім питання по кадрам. І це чудово видно в кінці трансляції засідання. Перериваються, камера вимикається, а далі знову включається. Але вже без кадрових питань. Тому що за призначення вже проголосували", - розповіла активістка.

За її словами, порушуючи регламент кабміну, кадрові призначення в той раз розглядалися в блоці "з обмеженим доступом".

"Від нас сховали призначення. Чому? Яка була необхідність? В одному блоці з Дєєвої призначали голову Київської ОДА – Олександра Горгану, заступника міністра кабміну Сергія Кушніра. Ніяких призначень в той раз у розвідку або в секретні війська не відбувалося. Саме через таку "секретність", про призначення Дєєвої і стало відомо пізніше", - пояснила Казанжи.

Блогер зазначила, що швидше за все призначення Дєєвої було зроблено на особисте прохання Авакова.

"Призначення непрозоре і незрозуміле. Вік чиновниці важливий у зв'язку з виникаючими питаннями по не правдивим фактами в пакеті документів при призначенні на досить високу державну посаду", - каже Казанжи, звертаючи увагу на зазначений десятирічний стаж роботи 24-річної дівчини.

До речі, Геращенко пояснив, для чого міністерству МВС потрібна 24-річна заступниця Авакова Анастасія Дєєва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся