ua en ru

Стало відомо, куди поїдуть відпочивати депутати на новорічні канікули

Стало відомо, куди поїдуть відпочивати депутати на новорічні канікули Фото: Буковель (pixabay.com/lelik-solnce)

Більшість нардепів планують відпочинок в Україні

Українські депутати визначилися з курортами, де планують провести новорічні канікули. Про це повідомляє "ТСН".

Народні депутати завершили свою роботу у сесійній залі Верховної Ради, і їм належить цілий тиждень відпочинку.

Після свят у нардепів - робота в комітетах. Багато хто вже роз'їжджаються по запланованих місць для святкового відпочинку.

Робота у стінах Верховної Ради над законопроектами та голосування розпочнеться 16 січня.

Більшість народних депутатів залишаться в Україні. Найпопулярнішим напрямком для зимового відпочинку, народні обранці вважають гірськолижний курорт Буковель, де вже відкрили перші дві траси на початку грудня.

Народний депутат Михайло Гаврилюк повідомив, що свята зустрічати планує в Коломиї.

Екс-голова Верховної Ради, а нині – народний депутат Володимир Литвин сказав, що розглядає варіант відпочинку в Трускавці, але не виключає, що плани можуть змінитися і він віддасть перевагу відпочинку в Словенії.

На Буковельные траси націлилися депутати Ігор Котвицький з "Народного фронту", Вікторія Пташник і скандальний депутат Олексій Гончаренко.

А ось народний депутат від "Самопомочі" Тетяна Острикова зізналася, що планує відпочинок за кордоном, при чому її вибір припав на Аляску, куди їй запропонував з'їздити син.

Ганна Гопко сказала, що втомилася до такої міри, що валізи збирати і кудись їхати – у неї просто немає сил, тому вона планує залишитися вдома і провести час з сім'єю.

Відео: Депутатські канікули (tsn.ua)

А в мережі показали, як народні обранці влаштували собі "неформальні канікули".

У мережі з'явилася фотографія порожнього залу Верховної Ради. 22 грудня, в п'ятницю, о 12:00 народні обранці, судячи з усього, влаштували собі канікули раніше часу.