ua en ru

Стало відомо, куди виїжджають на ПМЖ українки

Стало відомо, куди виїжджають на ПМЖ українки Колаж (РБК-Україна)

Жінок штовхає на зміну проживання безробіття і домашнє насильство

У мережі розповіли, куди виїжджають на ПМЖ українки. Жінки вибирають такі країни як Польща, Іспанія, Італія, Франція і Німеччина. Про це стало відомо за даними UNDESA і EqualRights4WomenWorldwide.

Покидати рідну країну жінок змушує безробіття, домашнє насильство і боргові зобов'язання. Відзначається, що в українок є бажання побачити нові країни, а також вдало вийти заміж за іноземця.

За даними польського Міністерства праці і соціальної політики, більшість українок мігрує в Польщу з метою знайти хорошу роботу. Деякі прагнуть отримати освіту в польському університеті, і, безумовно, є ті, хто просто хоче вийти заміж за громадянина Польщі.

За останні роки число польсько-українських шлюбів збільшилася в 2,5 рази – від 400 до майже 1000 сімей. Про це говорять дані Science in Poland.

"Це досить нова тенденція Ще 10 років тому більшість українських мігрантів у Польщі були жінками у віці старше 40 років. В даний час ми маємо справу з досить молодою аудиторією віком від 23 до 33 років", - розповів Магнус Олбі, директор з маркетингу TransferGo.

Як раніше писав Styler, в мережі опублікували топ-10 країн з найвищими зарплатами для іноземних фахівців.