Стало відомо, що пише про Україну "преса" "ЛДНР"

Стало відомо, що пише про Україну "преса" "ЛДНР"
Фото: "Преса" "ДНР"

Згідно з моніторингом, сепаратистські видання взагалі не публікують критичних матеріалів

82% матеріалів про самопроголошеної "влади" "ЛДНР" у сепаратистських ЗМІ є компліментарними, а 18% є нейтральними. Критичний текстів взагалі не пишуть, згідно з результатами моніторингу інтернет-видань ОРДЛО, який провів Інститут масової інформації у січні 2017 року.

Виявилося, що сепаратисти пишуть про українську владу більше, ніж про терористичну - 32% та 20% відповідно новин.

"Але, за даними дослідження ІМІ, переважна більшість матеріалів щодо української влади (87%) у ЗМІ, що підлягають аналізу, виявилися негативно забарвленими, 13% матеріалів були нейтральними, а позитивних матеріалів виявлено не було взагалі", - йдеться в повідомленні.

altФото: Інфографіка результатів моніторингу (imi.org.ua)

Нейтральні матеріали були присвячені Надії Савченко. Більшість позитивних текстів були про російську владу (91% новин про РФ). Негативних матеріалів про Росії немає.

"Таке позитивне висвітлення "місцевої влади" вказує на пряму залежність від неї місцевих ЗМІ. Станом на сьогодні не може йти ніякої мови про проведення демократичних і вільних виборів на непідконтрольних Україні територіях Донбасу. Картина, яку змальовують місцеві ЗМІ про ситуацію в регіоні, є вкрай спотвореної. Право місцевих жителів на інформацію є порушеним, що не дає їм можливості зробити усвідомлений вибір", — сказала виконавчий директор ІМІ Оксана Романюк.

найпопулярнішими темами в ЗМІ "ЛДНР" були "несамостійність" України як країни та її залежність від західних партнерів, Дональд Трамп і можливість скасування санкцій щодо РФ, приналежність "ЛДНР" до "російського світу".

До речі, журналіст розповів, навіщо потрібен "паспорт" "ЛДНР".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся