ua en ru

Стало відомо, на скільки днів Україна відстає від плану підготовки Євробачення 2017

Стало відомо, на скільки днів Україна відстає від плану підготовки Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017

У Держкомтелерадіо повідомили, що Україна відстає від плану підготовки конкурсу на 48 годин

Стало відомо, що Україна відстає від плану підготовки Євробачення 2017 на 48 годин. Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України. При цьому наголошується, що раніше ми відставали на кілька тижнів, а зараз майже напевне вкладаємося.

"Якщо на першому етапі підготовки на засіданнях Організаційного комітету йшлося про відставання від плану на кілька тижнів, то зараз ми майже стовідсотково вкладаємося в терміни. На останній нараді було озвучено лише один епізод з відставанням в 48 годин. Це свідчить про професіоналізм команди і про здатність України втілювати в життя найамбітніші міжнародні проекти", - зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Також повідомляється, що колегія Держкомтелерадіо схвалила стан підготовки до проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017 в Україні.

Крім того, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко додав, що всі нормативно-правові документи, пов'язані з Євробаченням, вдалося прийняти без зволікання завдяки злагодженій і оперативній роботі.

До речі, у МВС чекають не менш як 20 тисяч гостей на Євробачення 2017. Правоохоронці не виключають можливих провокацій під час заходу. Окремий ситуаційний центр МВС буде контролювати всю безпеку, робити аналітику, прогнозувати та оперативно реагувати на всі виклики, які можуть виникнути під час підготовки та проведення пісенного конкурсу.