Стало відомо, скільки людей померло від голоду в будинках престарілих на Донбасі

Стало відомо, скільки людей померло від голоду в будинках престарілих на Донбасі
Фото: Літні люди (domprestarelyh.com.ua)

Сепаратисти забороняли людям похилого віку приймати гуманітарну допомогу

У мережі розповіли, скільки літніх людей померло від нестачі продуктів у будинках престарілих на Донбасі. Ці дані озвучила директор благодійної організації "Турбота про літніх людей в Україні" Галина Полякова в інтерв'ю виданню LB.ua. За її інформацією, за рік померли 800 осіб.

"Ми не знаємо, що зараз відбувається з будинками престарілих на непідконтрольної території. Тому що вони перестали підтримувати з нами зв'язок. У 2014 році там містилося 3800 людей. Ми отримували дзвінки від ветеранської організації Алчевська з повідомленнями про випадки смерті від голоду", - повідомила Полякова.

За словами Галини, літніх людей годували раз на день.

"В наступний раз статистику по кількості інтернатних жителів ми збирали в лютому 2015 року. Тоді їх залишилося 3000, 800 людей похилого віку померли тому, що їх годували раз на день", - сказала Полякова.

Окупанти не дозволяли людям похилого віку приймати гуманітарну допомогу.

"Тоді тільки один будинок престарілих погодився прийняти у нас тушонку, побутові предмети, але пізніше директора покарала місцева влада, і він перестав з нами спілкуватися. Далі ніхто не виходив на зв'язок ні з нами, волонтерами, ні з Міністерством соціальної політики", - розповіла Полякова.

Як раніше повідомлялося, пасажирів жахнуло стан української електрички (фото).

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (Відео: РБК-Україна)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся