ua ru

Стало відомо, скільки росіян має померти на Донбасі, щоб вони помітили війну проти України

Стало відомо, скільки росіян має померти на Донбасі, щоб вони помітили війну проти України Фото: Бойовики (Кадр з відео YouTube/RafaVideoart channel)

Експерт назвав кількість втрат з боку РФ, щоб про війну говорили у кожному домі

Війну проти України росіяни помітять тільки тоді, коли число втрат з боку РФ досягне 30-50 тис. осіб. Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович в інтерв'ю "Апострофу".

"Тоді ця проблема прийде в кожен дім, і її стане неможливо ігнорувати та розповідати про те, що вони нічого не знають. А до цього вони будуть терпіти. Це буде макросоціальна дія, яка торкнеться кожного і вплине на всю країну", - сказав експерт.

На його думку, поріг терпимості, після якого навіть вище керівництво почне йти, - 50-80 тис. осіб, які будуть вбиті під час війни.

При цьому він додав, що на сьогоднішній день складно оцінити втрати РФ в Україні, оскільки ніхто не рахує найманців.

"Я провів тиждень в АТО, і тільки на моїх очах вбили чоловік двадцять, але це тихий тиждень, коли не ведуться активні бої. Втрати у них великі", - сказав експерт.

За даними Арестовича, Комітет солдатських матерів РФ при офіційних даних по Чечні в 4,5 тис. осіб нарахував 14,5 тис. загиблих. Зараз, з їх слів, на Донбасі вбито до 2 тис. кадрових російських військових. Експерт рекомендує додати до цієї кількості ще 2 тис. "їхтамнєтов" і не менше 5 тис. найманців.

Він зазначив, що втрати Росії на Донбасі можна оцінювати в 4-5 тис. осіб. Хоча реальні втрати набагато більші, враховуючи війну в Сирії - до 10 тис. осіб.

До речі, експерт назвав ще одну причину для росіян воювати на Донбасі.