ru ua

Стало відомо, скільки українців одружаться у День святого Валентина

Стало відомо, скільки українців одружаться у День святого Валентина Фото: Весілля (pixabay.com/StockSnap)

На День закоханих планують одружитися чимало пар

У день Святого Валентина, 14 лютого 2018 року, в Україні планують одружитися 1830 пар. На день закоханих відділи реєстрації актів цивільного стану працюватимуть з 8 ранку і до півночі. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, передає прес-служба Мін'юсту.

"Бажання зареєструвати шлюб 14 лютого виявили 1830 пар. Очікуючи такий ажіотаж у день Святого Валентина, Мін'юст запровадив акцію "Кохання поза часом": всі закохані зможуть, навіть, вночі подати заяву до відділу державної реєстрації актів цивільного стану та зареєструвати шлюб, якщо він був раніше призначений саме на цей день", – розповіла Сукманова.

Одружитися можна буде у 58 відділах ДРАЦСу, які 14 лютого працюватимуть з 8 ранку і до півночі.

Заступник міністра юстиції наголосила, що до органів РАЦСу можуть звертатися не тільки ті, хто вперше вирішив зареєструвати шлюб. Пари, які хочуть відсвяткувати срібне, золоте та, навіть, діамантове весілля, можуть поновити шлюбні обіцянки.

"У відділах ДРАЦСу є спеціально підготовані сценарії таких урочистостей, крім незабутніх емоцій, подружжя отримають ще й ювілейні свідоцтва", – розповіла вона.

До речі, у Києві з'явилися величезні романтичні інсталяції.