Стало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанка

Стало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанка
Фото: Віталік (facebook.com/larisa.bilozir)

Жінка з Вінницької області відмовилася від власної дитини

Заробітчанка з Вінницької області в Росії відмовилася у пологовому будинку від новонародженого сина Віталіка і повернулася додому без нього. Хлопчика вдалося повернути на батьківщину. Після лікування у Шаргороді дитину хотіли віддати у прийомну сім’ю, яка планувала його всиновити. Проте потенційні прийомні батьки, як і біологічна матір, відмовилися від маленького Віталія. Хлопчика забрали до себе дідусь з бабусею, у яких тепер під опікою четверо дітей. Про це повідомила депутат Вінницької обласної ради Лариса Білозір на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Віталику вже 9 місяців і його поневіряння по чужині і лікарням завершились… Дитина майже 3 місяці перебувала в лікарні, вся родина від нього відмовилася і ми шукали йому батьків. На жаль, потенційні батьки теж відмовилися, бо дитина відстає в розвитку та може мати проблеми з ЦНС", - відзначила вона.

Стало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанка

Фото: Віталік (facebook.com/larisa.bilozir)

"Дідусь з бабусею погодилися забрати Віталика. Побувала вже у малого в гостях, привезла все необхідне, манеж, ліки, речі та гостинці його двом братикам та сестричці. Тепер у бабусі з дідом чотирьох дітей під опікою! З ріднею, я переконана, йому буде найкраще, малого тут дуже люблять, і, навіть, молодша сестричка допомагає бабусі і турбується! Дитину потрібно лікувати – потрібна реабілітація, ЛФК, він помітно відстає", - розповіла Білозір.

Стало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанкаСтало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанкаСтало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанкаСтало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанкаСтало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанкаСтало відомо про долю хлопчика, якого покинула в Росії українська заробітчанка
 

Фото: Віталій (facebook.com/larisa.bilozir)

Нагадаємо, заробітчанка з Вінницької області нaродилa в Росії дитину і тaм в пологовому будинку відмовилaся від малюка. Хто батько - невідомо. Після тривалих переговорів дитину привезли з Росії до кордону і нa нейтрaльній смузі передaли укрaїнським медикaм і соцпрaцівникaм.

Раніше повідомлялося, що з Росії депортували немовля української трудової мігрантки.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся